Home Služby Social media marketing

Social media marketing

Instagram marketing

Potrebujete vytvoriť efektívnu stratégiu pre sociálne siete?

Nemáte čas vymýšľať témy na obsah na sociálne siete?

Rozmýšlate ako pretransformovať obyčajný produkt na zážitok?

Vytváranie a pridávanie pravidelných príspevkov trvá príliš dlho?

Nie ste si istý, akým spôsobom môžete využiť vplyv sociálnych médií a prepojiť ich so svojím cieľovým trhom?

Preneste správu vašich sociálnych sietí na nás.

Budete sa môcť sústrediť na kľúčové oblasti vášho biznisu, zatiaľ čo každodennú správu zveríte bez starostí do našich rúk.

Facebook marketing

Dajte vedieť vašej cieľovej skupine zákazníkov o existencii vašich produktov.  Vytvoríme pre vás originálny a pútavý obsah na sociálne siete. Budeme aktívne priamo komunikovať s vašimi zákazníkmi a získavať nových.

Chcete, aby to na vašom Facebooku žilo?

Sme tu pre vás!

Facebook je mocný marketingový nástroj. V súčasnosti má táto sociálna sieť už viac ako 1 bilión aktívnych používateľov. Ľudia s rôznymi záujmami sa tu vzájomne spájajú a dennodenne komunikujú. Čo to znamená pre vaše podnikanie? Znamená to, že na Facebooku je možné nájsť na základe rôznych kritérií ideálne cieľové publikum a dostať potenciálnym zákazníkom produkt rovno pod nos. Pomocou Facebooku tak dokážeme zvýšiť návštevnosť vášho webu a zvýšiť objem predaja. Vytvoríme pre vás Facebook stratégiu, konkrétnu kampaň alebo súťaž podľa vašich požiadaviek. Vytvoríme reklamy a maximalizujeme využitie vášho rozpočtu.

Instagram marketing

Milujeme Instagram. Vzdelávame sa o ňom, robíme si prieskumy a pomáhame ľuďom a firmám budovať ich Insta stránky.

Chcete dodať vášmu Instagramu šťavu a priviesť viac ľudí na vašu stránku?

Sme tu pre vás!

Pomôžeme vám vybudovať krásny obrázkový denník, ktorý pôjde ruka v ruke s identitou vašej firmy. Sociálna sieť Instagram má už 400 miliónov používateľov a ich počet sa neustále zvyšuje. Je stále dôležitejšie mať efektívnu stratégiu na sociálnych sieťach. Ak nemáte čas pridávať príspevky na Instagram alebo vypracovať si Stratégiu, je múdre tieto činnosti outsourcovať.  Pomôžeme vám vymyslieť, aké typy obsahu máte pridávať, zaistíme dôslednú, pravidelnú publikáciu obsahu a budeme pre vás monitorovať sociálne média a témy súvisiace s vašou značkou.