Home Služby Tvorba obsahu

Tvorba obsahu

virálny obsah

Tvorba virálnych obrázkov

Ľudia sú presýtení obsahom a je ťažšie ako kedykoľvek predtým upútať ich pozornosť na sociálnych sieťach. Spolu to však zvládneme na výbornú! Vytvorím zaujímavé texty. Vyhľadám kvalitné obrázky súvisiace s danou témou, ktoré môžete používať na svoje promo aktivity. Následne nadizajnujeme grafiky s Vaším logom, ktoré vám zabezpečia aktívnych fanúšikov. Upravíme Vám ich do správnych rozmerov. Vám už stačí len zdieľať ich na Facebooku alebo na Instagrame. Na Facebooku si príspevky môžete nadstaviť na automatické vypublikovanie. Pomocou virálnych obrázkov získate viac fanúšikov, sledovateľov, interakcií, návštevníkov webe a zákazníkov.

Písanie blogových článkov

Napíšeme pre Vás príťažlivé SEO články, ktoré pritiahnu ľudí na Váš web. Rozumieme, aké dôležité je používať relevantné kľúčové slová. Samozrejmosťou je aj  titulok, ktorý zaujme návštevníkov webovej stránky a dokáže pritiahnuť pozornosť ľudí na sociálnych sieťach.

Web copywriting

Máte produkt alebo službu, ktorú chcete prezentovať a potrebujete nájsť správne slová? Sme tu pre Vás! Texty sú kľúčom k úspechu a trvalému rastu. Či už predávate hračky, potraviny, laminátové podlahy alebo tepelnoizolačné tehly, je potrebné zaujať zákazníka a odlíšiť sa od konkurencie. Dajte návštevníkom svojho webu silný dôvod k nákupu. Pomôžeme Vám zaujať a udržať si pozornosť zákazníkov na Vašom webe pomocou unikátnych, starostlivo zostavených viet. Vytvoríme pútavé texty a popisy produktov a inšpirujeme Vašich zákazníkov. Posuňte svoj biznis do vyššieho levelu.