Home Referencie

tuli logo       vinopolis logo                           Plamienok-logo-v-kruhu            flexipraca_logo_1_          happy spirit logo                          juicy logo                        kupelny relax logo     14063944_928864433926729_5771682792267518164_n-2

14359200_1188349837904153_5839441341291695484_n           Gabonga logo

Našim poslaním je zjemniť priebeh odchodu nevyliečiteľne chorých detí a postarať sa o smútiacu rodinu. Ako citlivo podať túto informáciu ľuďom, aby sa o nás dozvedeli, aby mohli o nás povedať svojim známym, aby sa táto informácia šírila do okolia a dostala sa k tým, ktorí našu pomoc potrebujú ? K tým, ktorí majú možnosť nás podporiť a vďaka ktorým môžeme pokračovať v tom, čo robíme ? Mali sme šťastie a stretli Gabiku 🙂 Často sa na ňu obraciame. Prináša nám správy čo je nové vo svete propagácie a je pre nás veľkou inšpiráciou. Okrem typov,trikov a noviniek, prináša nápady s úctou a rešpektom k našej téme a citlivosťou k publiku, ku ktorému sa prihovárame. Zrejme to nie je vždy len o vedomostiach ale hlavne o osobnosti človeka… Ďakujeme Ti Gabi za kúsok zo seba 🙂

Tím Plamienka

 

Doteraz sme využívali sociálne siete pre osvetu flexibilných foriem práce a podpory podnikateľov len živelne. Po spolupráci s Gabrielou sme zvolili iný smer. Poradila nám ako nadstaviť obsahovú štruktúru statusov a ich načasovanie. Tiež nám vypracovala plán propagácie Manuálu pre pracované uplatnenie cez FB. Lepšie sme pochopili význam použitia tohto média. Ideme krok za krokom podľa jej rád a začína to byť viditeľné aj na návštevnosti našich stránok www.flexipraca.sk a www.podnikatelskyplan.sk. Gabriela nám tiež efektívne spravovala PPC kampane vo vyhľadávacej sieti Google. Nárast počtu flexibilných pracovných ponúk na našom portáli je čitateľný.

Tím Flexipráca

 

Gabi je veľmi šikovná, má praktické skúsenosti, znalosti a vzdelanie. Vypracovala analýzu trhu, na ktorý chceme expandovať a taktiež nám pomáhala s marketingovou časťou biznis plánu. Hovoria za ňu praktické skúsenosti a výsledky. Samozrejmosťou u Gabiky je zodpovednosť, ústretový prístup a férové jednanie.

Ing. Kristína Škulcová, ceo & founder, JuicyBumper.com

 

Gabi je príjemná a tvorivá  osoba, ktorá má schopnosť myslieť v súvislostiach. Pri práci pre Tuli na naše stránky na sociálnej sieti získala tisícky aktívnych fanúšikov. Zrealizovala tiež marketingové prieskumy potrebné pre ďalší rast spoločnosti. Priniesla nám nápady, ktoré zakomponovala aj do kampaní a do obsahu ktorým sme sa prezentovali v online priestore. Pre Tuli  vymyslela a zrealizovala aj netradičnú guerilla kampaň. Oceňujem jej analytické myslenie, samostatnosť a precíznosť, ako aj osobný záujem na výsledkoch spoločnosti. Pozitívne hodnotím otvorenú komunikáciu, organizačné schopnosti a dodržiavanie termínov. Chcem sa poďakovať za doterajšie výsledky, za pomoc napĺňať víziu spoločnosti Tuli.sk a za dosiahnutý pokrok.

Ing. Martin Guttman, Managing Director, Tuli.sk